آوای هستی

تجویز سمعک

بنابر قوانین کشور ، تنها مرجع مجاز برای تجویز سمعک، فیتینگ و تنظیم آن متخصصین شنواییی شناس هستند. در واقع برای تجویز سمعک می بایست به مراکز ارزیابی شنوایی وسمعک مراجعه کرد.

شنوایی شناس براساس نوع و میزان دقیق  کم شنوایی  ، سن، موقعیت اجتماعی، نیاز های فرد کم شنوا و البته بودجه وی، ازبین سمعک های متنوعع و متعدد، مناسب ترین مدلها را به فرد معرفی می کند.

در کلینیک فوق تخصصی آوای هستی  پس از ارزیابی  جامع شنوایی و سیستم اعصاب شنوایی و پردازش گفتار ، مشاوره علمی و دقیق، قالبگیری و در نهایت ، انتخاب  و تنظیم بهترین و مناسب ترین  و آموزش کامل نحوه استفاده و نگهداری از سمعک  انجام می گیرد.

با افتخار اعلام می داریم ، کلینیک فوق تخصصی آوای هستی  از معدود کلینیک های مجهز به سیستم ارزیابی  گوش واقعی در تنظیم سمعک بوده و زیر نظر مستقیم سرکار خانم دولت آبادی  اداره می گردد.

مرکز ارزیابی شنوایی

مرکز جامع ارزیابی شنوایی، تعادل و سمعک آوای هستی، فعالیت خود را از ال ۱۳۸۵ به منظور ارائه خدمات فوق تخصصی در زمینه ارزیابی شنوایی نوزادان، اطفال و بززرگسالان، تعادل و سرگیجه، تجویز و تنظیم انواع سمعک های فراهوشمند، نامرئی و وایرلس، برمبنای پایبندی به اصول کرامت انسانی آغاز نمود.

این مرکز، با بهره گیری از مجهزترین و به روزترین دستگاه ها و سیستم های روز دنیا و کادری متخصص و کار آزموده به عنوان یکی از مراکز ممتاز سطح شهر تهران انتخاب شده و مفتخر است که از سیستم ارزیابی گوش واقعی (( REM)) به منظور تنظیم دقیق و علمی انواع سمعک بهره مند می باشد.

مدیریت و مسئول فنی مرکز، سرکار خانم سمیرا دولت آبادی، شنوایی شناس و آسیب شناس سیستم های شنوایی و تعادل، فارغ التحصیل ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی تهران، رتبه ی یک کشوری آزمون تخصصی شنوایی شناسی، عضو انجمن شنوایی شناسان ایران و عضو قدیمی سازمان نظام پزشکی به شماره نظام پزشکی ۴۶۷ می باشد.

آدرس:

نارمک، بین چهار راه سرسبز و میدان هفت حوض ، ابتدای خیابان بهرامی ، ساختمان پزشکان مهتاب، طبقه اول، واحد چهار.

تلفن تماس: ۷۷۲۷۹۳۳۳، ۷۷۴۹۸۵۵۶ ، ۰۹۱۲۴۹۰۷۳۷۱

هر شنبه تا چهارشنبه- صبح وعصر

(با تعیین وقت قبلی)

تلگرام:@avayehasty

اینستاگرام: avayehasty

avayehasticlinic.com