کلینیک شنوایی تهران صفیر

کلینیک شنوایی سنجی سمعک تهران صفیر، با بیش از یک دهه تجربه در زمینه سمعک و با به کارگیری مجهزترین دستگاه های روز دنیا و روش های مدرن در زمینه شنوایی سنجی و تجویز سمعک با مدیریت آقای دکتر ایوب ولدبیگی متخصص شنوایی، آماده ارائه خدمت به افراد کم شنوا و دارای اختلال شنوایی می باشد. این مجموعه با بهره گیری از به روز ترین دستاوردهای علمی دنیا در زمینه شنوایی و جلسات مشاوره رایگان، شما عزیزان را در تشخیص مشکلات شنوایی و انتخاب سمعک مناسب راهنمایی می کند. انواع سمعک های نامرئی، ضدآب، وایرلس و … در مرکز شنوایی تهران صفیر برای تمام سنین تجویز می شود.

مشاوره رایگان

شما می توانید از طریق وبسایت مرکز شنوایی تهران صفیر به بخش مشاوره آنلاین مراجعه نمایید و با پر کردن فرم اطلاعات شنوایی از مشاوره رایگان این مرکز برخوردار شوید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند و با توجه به وضعیت شنواییتان چنانچه نیاز به سمعک داشته باشید، اطلاعات مربوط به انتخاب سمعک مثل برند، قیمت و … را در اختیارتان قرار می دهند.

مشاوره حضوری

از طریق مشاوره آنلاین مرکز شنوایی تهران صفیر و اخذ اطلاعات اولیه در رابطه با میزان شنوایی می توانید از مشاوره رایگان این مرکز برخوردار شوید. مرکز شنوایی سمعک تهران صفیر همچنین با ارائه جلسات مشاوره حضوری تخصصی تر در این مرکز، شما را از جزییات بیش تری درباره وضعیت شنوایی خود باخبر و در انتخاب سمعک مناسب راهنمایی می نماید. مشاوره های این مرکز به صورت رایگان کلیه اطلاعات مربوط به سمعک های به روز دنیا و مزایا و معایب هر سمعک را به شما خواهند داد.

قرارداد با بیمه ها

از آنجایی که شنوایی افراد کم شنوا به سمعک بستگی دارد و فرد بدون آن نمی تواند به درستی اصوات را بشنود، این کالای پزشکی جزء پوشش بیمه قرار دارد و شما می توانید با دریافت مدارک پزشکی (فاکتور خرید، نسخه پزشک، ارزیابی شنوایی) از مرکز شنوایی تهران صفیر و مراجعه به بیمه تحت پوشش خود، تا حدودی هزینه های مربوط به سمعک را دریافت کنید.

مرکز شنوایی تهران صفیر با بیمه های ایران، آسیا، توسعه، کارآفرین، بیمه سامان، بیمه ما، کوثر، میهن، بیمه سینا، امید، حافظ، شرکت بیمه نوین، رازی، دانا، معلم، البرز، پارسیان، پاسارگاد، بیمه دی، امین، کیش، بیمه آسماری، ملت، آرمان و بیمه انتخابی ایرانیان طرف قرارداد است.

توجه داشته باشید هر ارگان دولتی یا خصوصی، هر پنج یا ده سال(بسته به ارگان)، هزینه های مربوط به سمعک را پوشش می دهند. لذا انتخاب سمعکِ با کیفیت از نکاتی است که بایستی به آن دقت فرمایید.

همچنین می توانید از طریق وبسایت مرکز شنوایی تهران صفیر، از میزان سقف پوشش بیمه خود آگاه شوید.

تماس با کلینیک شنوایی تهران صفیر

کلینیک شنوایی و سمعک تهران صفیر واقع در شمال تهران به آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان یخچال، ساختمان سبز قلهک، پلاک ۱۴۹۵، طبقه دوم، واحد ۱۰ و شماره تماس:  ۲۲۶۴۸۲۷۰)۰۲۱( ، ۰۹۱۲۹۲۱۴۱۱۹ ، همه روزه از ساعت۱۰ صبح تا ۸ شب . پنج شنبه ها از ۱۰ صبح تا ۲ بعدظهر ،با تعیین وقت قبلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.