بلوارمطهری، یکی ازشمالی ترین بلوارهای کرج حد فاصل فلکه اول گوهردشت و میدان آزادگان که دراین بلواررستوران آشپزباشی قرار گرفته ازجنوب به منطقه جهانشهرمتصل و ازمناطق عظیمیه و اردلان به آن دسترسی آسان میباشد.

 

ذزاتس

 

این رستوران جزء اولین رستورانهای شهرکرج میباشد و آدرس قبلی آن واقع درچهارراه طالقانی بوده و نزدیک به ۳۰ سال سابقه فعالیت دارند.

فضای رستوران محیط آرام و دنج برای گذراندن چند ساعت پرآرامش در شلوغی شهراست. منو رستوران بسیارمتنوع طراحی شده ، جزءرستورانهای میباشد که صبحانه هم درآن سرومینمایند.ویژگی صبحانه داشتن، منورژیمی، ورزشی،آمریکائی،فرانسوی و میوه های تازه فصل که میتواند جاذبه هایی برای یک صبحانه دلچسپ برای شما باشد .

فراموش نکنید ، دراینجا کسانیکه علاقه به انواع قهوه و دیگر نوشیدنیهای مانند دم نوش ها ، چای سبز و آب میوه دارند میتوانند ازخود پذیرائی نموده و صبح زیبای خود را با نشاط آغاز کند، البته یادآوری میشویم دراین رستوران صبحانه منوی باز می باشد .

دررستوران آشپزباشی تمام کارها بصورت تخصصی انجام میگیرد چنانچه برای صرف نهاریا شام تشریف می آورید درمنورستوران انواع غذاهای فرنگی و ایرانی دیده می شود که هر کدام آشپزمخصوص به خود دارد. پیشنهاد میگردد ازغذاهای فرنگی مانند بیف و استیک میل نمائید و اگرعلاقمند به غذای دریائی دارید بشقاب ماهی های دریائی را فراموش نکنید و نیز دراین رستوران خورشت فسنجان ،باقالی پلوبا گوشت گردن معروف بوده و از خوردن آن مطمئنا لذت خواهید برد .

انواع کباب ها در رستوران آشپزباشی ازگوشت تازه تهیه و طبخ میگردد.

 

551276_531350040221095_434604675_n

از دیگر ویژگی های این رستوران سالاد بار میباشد که درقسمتی از رستوران با طراحی هنرمندانه ای چیدمان گردیده و هراندازه که میل دارید می توانید از ترشی های محلی و انواع سالادها استفاده نمائید و همچنین انواع دسر به سلیقه خودتان از منو انتخاب نموده و ازخوردن آن لذت ببرید.

 

580710_512746242081475_1126695343_n